11.9.2010 - Praha - Václavské náměstí - Shromáždění za pravdu o 11. září (info)

Srpen 2008

Video - Letadla?

31. srpna 2008 v 22:48 | bejbous |  letadla

11 hodin po útocích se už USA připravují na Afghánistán

30. srpna 2008 v 23:59 | bejbous |  média
aneb výběr z přehledu idnes z 12.9

Už 20 hodin po útocích OSN oznamuje, že stahuje všechny své pracovníky z Afghánistánu. Bojí se totiž možného útoku Spojených států na cíle radikálního islámského hnutí Taliban.
Pravděpodobně dostali info rovnou od USA, které se už začínají připravovat na útok:
Americké námořnictvo přikázalo změnit směr své letadlové lodi Enterprise, která Indickým oceánem směřovala do USA. Jejím novým cílem se stal Perský záliv, kde se připojí k další letadlové lodi. To můžeme číst ve zprávě, která vyšla před osmou večerní(amer. času). Mimoto americký ministr zahraničí Colin Powell prohlásil, že útoky na newyorské Světové obchodní středisko a na Pentagon byly aktem války, a že Spojené státy také odpoví, jako kdyby šlo o válku.

Přitom žádný důkaz viny Talibanu nebo Usámy nikdo nepředložil. Spíše se stále objevují zprávy o udajném napojení na bin Ládina, nebo o jeho spojencích, zde jich pár máme:


-Agentům FBI se zřejmě podařilo identifikovat podezřelého únosce na seznamu cestujících jednoho ze čtyř letadel. Stopy vedou k bin Ládinovým příznivcům na Floridě.
Což má samozřejmě dokazovat vinu bin Ládina. Že stopy vedou k nějákým jeho příznivcům přece nic neznamená. Já třeba taky můžu říct, že stopy vedou k přiznivcům Bushe.

-Představitel afghánských opozičních sil v Pekingu viní z teroristických útoků trojúhelník - bina Ládina, zpravodajskou službu pákistánské armády a Taliban. "Existence tohoto trojúhelníku znamená velké nebezpečí pro bezpečnost a stabilitu nejen tohoto regionu, ale celého světa," řekl Abdul Basir Hotak, který je představitelem afghánské vlády v Pekingu, již uznává OSN.

-Intenzívní vyšetřování tragédie se točí kolem saúdského milonáře teroristy bin Ládina, který se skrývá v Afghánistánu. Agenti rozvědky prý vyslechli konverzaci mezi dvěma spojenci Ládina, že prý zasáhli dva cíle v USA. Prý vyslechli... No je to jasné že se to nakonec musí stočit na bin Ládina, i když on sám v pákistánských novinách oznámil: "Za ty útoky může nějaká americká skupina. Já s tím nemám nic společného".

-Z listu Washington Post: Útoky přišly den před tím, než měl být bin Ladínův spojenec souzen v New Yorku za svůj podíl na útoku proti americkým ambasádám v Africe. Soud měl zasednout právě v jižní části Manhattanu, poblíž bývalého Světového obchodního střediska.
AHA! A je to jasné. Z toho přeci vyplývá že za útoky může Ládin a také to proč zaútočil zrovna ten den. Už neměl více času. No co by neudělal pro nějáké své obviněné spojence....


Můžeme se dočíst i jiné zajímavé věci

Z listu Boston Herald: Úřady v Massachusetts identifikovaly pět Arabů, kteří jsou podezřelí z účasti na úterních teroristických útocích. Na mezinárodním letišti Logan policie zabavila auto z půjčovny, v němž byly arabsky psané výukové letecké manuály. Dva z podezřelých jsou bratři, podle pasu ze Spojených arabských emirátů, jeden z nich je cvičený pilot. Vyšetřovatelé se domnívají,že byli na palubě letounu United Airlines číslo 175, který naletěl do obchodního centra. Podle pasu? To ho nechali v autě? Jak se domnívají, přece mají seznamy pasažérů?

Starosta New Yorku Giuliani zákázal nejméně do čtvrtka civilistům vstup do oblasti dolního Manhattanu, aby se záchranáři mohli plně soustředit na svou práci v horách trosek. (nebo pro to aby se moc nedívali na trosky? :-)

Těsně před zřícením Světového obchodního centra (WTC) v New Yorku telefonoval přímo z padající budovy obchodník z Izraele svým příbuzným a prosil je o pomoc. Izraelský ministr zahraničí odmítl uvést o muži nebo o tom, co řekl, bližší informace, ale dodal, že v troskách WTC bude minimálně pět občanů Izraele, kteří pracovali pro tamní nadnárodní společnosti. Spekuluje se o počtu mrtvých Izraelců, prý je jich ve skutečnosti 0.

Britská letecká společnost British Airways zastavila lety do pákistánského hlavního města Islámábádu a do izraelského Tel Avivu. Obává se blízkosti Afghánistánu, ve kterém se ukrývá Usáma bin Ládin, který je podezřelý z účasti na teroristických útocích.


Za 24 hodin se hasičům nepodařilo uhasit požár v Pentagonu, a o tři hodiny později se prý oheň rozšířil do dalších traktů ?!

"Máme věrohodné informace, že cílem úterních teroristických útoků měl být Bílý dům a prezidentovo letadlo Air Force One," řekla mluvčí Bílého domu Claire Buchanová. Vysvětlila, že letoun, který se zřítil na Pentagon, měl spáchat atentát na Bílý dům. A odkoho je máte, ty věrohodné informace? A odkdy letouny páchají atentáty?


Američané na jednání NATO prohlásili, že to musela být velmi dobře a dlouho připravovaná akce, která musela stát hodně peněz
. Ano to zajisté, ale proč se tedy později nezajímaly odkud byly útoky financované? Pokud se o to zajímáte asi sami víte, že komise 911, která vyšetřovala útoky přikládala financování útoku malý význam a nezabývala se jím.

Mnozí experti viní bezpečnostní složky z totálního selhání. "Jak je možné, že se teroristé dostali s noži na palubu letadla a jak dokázali zneškodnit posádku," podivuje se expert na terorismus Brian Jenkins. No pokud se do letadel dostali s noži, tak už asi posádka nebyl problém. Ale jak dokázali hodinu létat nad USA s unesenými letadly aniž by si toho někdo všiml je ta správná otázka.


Americké bezpečnostní složky včetně CIA jsou pod palbou kritiky některých amerických politiků a expertů. "Tohle je do očí bijící selhání bezpečnosti a rozvědky," řekl expert na terorismus a bývalý armádní velitel Mike Yardley. "V obou těchto sférách se staly závažné chyby. Za to by měly padat hlavy," prohlásil. A co se stalo?

"Je to druhý Pearl Harbor a nemyslím si, že to zveličuji", řekl pro BBC republikánský senátor Chuch Hagel. Všichni se pozastavují nad tím, že stejně jako před šedesáti lety se tak rozsáhlou operaci, vedenou z mnoha míst, podařilo dokonale utajit. Ano, zajímalo by mě jak se tak rozsáhlou operaci, vedenou z mnoha míst (americké administrativy), podařilo dokonale utajit.

Kompletní přehled najdete na:

I na idnesu se vědelo o WTC 7 dopředu

28. srpna 2008 v 22:18 | bejbous |  média
(převzali to od CNN a přilepšili)

11.září ve 22:21 (16:21 amer.) vyšla zpráva:
Na Manhattanu hrozí, že se zřítí další výšková budova. CNN vysílá obrázky mrakodrapu v sousedství obchodního centra. Valí se z něj hustý dým, uvnitř údajně hoří. Budova se pomalu naklání k zemi.

V 23:25 (17:25) se budova skutečně zřítila.

Poté v 23:31 (17:31 amer.) vyšla zpráva o kolapsu:
Třetí mrakodrap v komplexu Světového obchodního střediska v New Yorku se zřítil. Jeho statiku narušily teroristické útoky na dvě okolní věže. CNN už před tím vysílala obrázky, jak se budova postupně naklání k zemi a valí se z ní dým.

Ano jde o budovu WTC 7, ale NIKDE na žádném obrázku ani videu jsem neviděl (a ani jsem o tom nikdy neslyšel), že by se snad budova před kolapsem pohla. Ale BUDOVA SE NAKLÁNÍ K ZEMI?! Sami si mužete najít videa WTC 7, podívejte se jak stojí, stále stejně, žádné známky naklánění až najednou se asi za 7 sekund zhroutí. A věděli to už hodinu předem. Je to stejný případ jako video z BBC, kde reportérka oznamuje že ta budova se zhroutila, přitom na živém panoramatu za ní stále stojí.
(info např. zde: http://www.blisty.cz/art/33106.html)

Celý přehled zpráv o 9/11 z prvního dne(našeho času), tedy prvních 9 hodin po události naleznete na stránce:
http://zpravy.idnes.cz/db_online.asp?online=1000198&strana=1

O čem se dále psalo?

WTC

Popis událostí začíná nárazem letadel do věží. Je zde věta "Obě budovy explodovaly a hoří.", Přesnější je, že explodovaly letadla, nebo nejlépe - explodovalo palivo skrz budovy.
Po zmínce o pádu, zřícení budov následuje zajímavá věta:
Světovým obchodním centrem v New Yorku otřásla čtvrtá exploze.
zpráva uvedena v 10:40 amer. času. Pokud berou nárazy letadel jako exploze, tak máme 2 exploze. A co ta třetí a ta zmíněná čtvrtá, kde se odehrály???
Následuje popis události jednou ze svědkyň : ....jsme viděli severní dvojičku jak hoří. Vypadalo to relativně nevinně. Jako kdyby hořela jen jedna kancelář. Během deseti minut vše nabralo neuvěřitelné obrátky. Před našima očima vybuchla druhá dvojička.
Ano vypadalo to nevinně, dokud se věž nezřítila. Poslední věta by měla znít - do druhé věže narazilo letadlo a vybuchlo.

Letadla
aneb postupně přidávané podivné zprávy o letadlech

-V čase 15:58 (9:58 amer. času) přidána zprávička, že úřady potvrdily zásah Pentagonu letadlem.
-Letecká společnost American Airlines pohřešuje dvě letadla, zatímco United Airlines jenom jedno, po čtvrt hodině UA potvrzuje pád jejího letadla v Pensylvánii.
( UA pohřešuje 1 letadlo, pak potvrdí, že havarovalo, z toho ale vyplývá že oba lety AA narazily do WTC, což se nestalo.. Do wtc narazil jeden let UA a jeden AA)
-Letadla, která zaútočila na New York byly prý lety 93 a 175 (správně 11 a 175) a dále prý chybí jedno letadlo - je možné že je ještě ve vzduchu ??
-UA potvrdily ztrátu druhého letadla, letu 77.
-Přichází upřesnění od agentury AP. Na WTC se prý "zřítila" letadla AA - let č.11 a č.77.(správně 11 a 175), stroj UA, let 175 se prý zřítil na blíže neurčeném místě.
Spekuluje se, že spadlo na Pentagon. Na to že mají špatně čísla letu je zarážející ještě jedna věc. Pokud neví jistě jestli ten let 175(ve skuteč. 77) opravdu zasáhl Pentagon, tak ho mohlo v tom případě zasáhnout i jiné letadlo, ale žádné jiné už nebylo pohřešované...no mají v tom zmatek. Ale informace o posledním letu č.93 už je správně.
-Ve vzdušném prostoru USA nezůstalo žádné letadlo... no jestli to mysleli doslova tak to odporuje tomu co napsali o chvíli později - že nad metropolí přelétávají vojenská letadla.

Zoodpovědnost za útoky

K útoku se prý přihlásila palestinská Demokratická fronta za osvbobození Palestiny, ale poté své prohlášení dementovala.
Už po 11-té hodině americké sdělovací prostředky připisují útok bin Ládinovi.
Afgánské hnutí Taliban se od útoků distancovalo a tvrdí, že terorista Bin Ládin za útokem nestojí.
Cca 4 hodiny po útocích se objevuje zpráva, že teroristé mohou být spojeni se saúdskoarabským miliardářem Usámou bin Ládinem, což sdělil Reuters (radši) nejmenovaný americký představitel.
Následuje další domněnka o strůjci útoků - někteří vysocí američtí činitelé a experti soudí, že za nimi stojí proslulý terorista bin Ládin, proč to nám ale neřeknou.
A opět Taliban popírá, že by útoky byly bin Ládinovým dílem a teroristickou akci odsoudilo.

Perlička na konec:
USA prý nikdy nepočítaly s teroristickým útokem civilních letadel.
(přitom prováděli vojenské cvičení ve kterých šlo o nárazy unesených letadel do budov.)

oblíbený obrázek

26. srpna 2008 v 11:39 | bejbous |  ostatni
Tento obrázek se stal mým oblíbeným, protože donutí člověka se trochu zamyslet. A beze slov nám vlastně řekne, že kolaps věží WTC nemohl proběhnout bez pomoci výbušnin.
Když máme 6 stejných kostek z jakéhokoliv materiálu a jednu pustíme na zbylých 5, tak je nerozdtí, stejně jako nemůže vršek věže rozdrit celý zbytek budovy.
Mě samotnému příjde ta představa absurdní. Jak vršek jede a pod ním úbývá zbytek budovy. Mimoto, jak můžete sledovat na některých videích, vršek budovy se sám (působením neznámé síly) rozpadl, takže tu budovu ani drtit nemohl. Ostatně kdyby ji rozdrtil, tak by pak ten vršek snad zůstal dole na hromadě těch trosek.

P.s. Rozpadnutí vršku se na 100% ještě budu věnovat, pravděpodobně v analýze nějákého videa.

Let 93 a let 175 přistáli 11. září v Clevelandu nebo políž, tvrdí bývalý clevelandský major

25. srpna 2008 v 13:57 | bejbous |  letadla
Státem sponzorované americké média ingorují příběh, nechávajíc internetové čmuchací psy vycítit pravdu o tom co se opravdu stalo pasažerům v napadených letadlech.

Ráno 11. září spustila málo známá televize Cincinnati příběh tvrdící, že Let 93 přistál na Clevelandském mezinárodním letišti, místo toho aby havaroval v Pensylvánii, jak tvrdí oficiální vládní verze. Reportéři WCPO Channel 9 poté citovali Clevelandského majora Michaela R. White : "Boeing 767 z Bostonu zde nouzově přistál, kvůli bombové hrozbě". Letadlo přistálo bezpečně, bylo přesunuto do zabezpečené lokace a evakuováno.

Brzy ráno vyšla zpráva, že United Airlines potvrdily letadlo jako Let 93, a že panuje hluboké znepokojení ohledně dalšího letadla v blízkosti - Letu 175, letícího z Bostonu do Los Angeles.

Do méně znamých novinek lze také zahrnout komentář Jamese Goodwina z United CEO: "Všichni z United jsou myšlenkami s pasažéry a posádkou těchto letů. Naše modlitby jsou i se všemi na zemi, kterých se to také týka. United Airlines pracují se všemi příslušnými orgány, včetně FBI, aby získali další informace o těchto letech. "

Bývalý major White, stejně jako United a WCPO, nejsou k zastižení ohledně této věci, ale důkazy stále zůstávají, i přesto že byly podezřele odstraněny z webové stránky televize v červnu 2004.

Otázka je jasná: Pokud let 175 udeřil do Jižní věže a let 93 se zřítil nad Pensylvánií jak tvrdí vláda, proč řekl major White, že obě letadla byly vClevelandu nebo v jehoblízkosti?

Odpověď na tuto otázku zůstává záhadou i tolik let po události, jelikož 911 komise nebo FBI nikdy důkladně neprošteřily tyto zprávy nebo tvrzení majora Whitea.


Původně byla tato zpráva na internetové stránce WCPO. Pak byla vymazána a zůstala po ní jen zpráva o odstanění s tím, že zpráva byla chybná. Poté bylo odtraněno i toto. Takže pokud dnes zadáte adresu původní zprávy, neuvidíte po ní žádné stopy.

Zde ale přišli ke slovu chytří lidé a jeden užitečný projekt, který archivuje včechny důležité stánky na internetu a původní zprávu se podařilo objevit.
zdroj:http://www.rense.com/general68/says.htm
---------------
moje poznámka:
Pokud by jseme připustili pravdivost té zprávy vyvolalo by to určitě spoustu zajímavých otázek. Ale lze řící že tato věc zapadá do teorie no plane, které se určitě budu někdy v budoucnu věnovat.

Podle experta WTC nezbořila letadla

24. srpna 2008 v 20:00 | bejbous |  média
Je s podivem, co můžeme najít tam, kde bysme to moc nečekali. Na novinkách.cz se nachází tento zajímavý článek:
Ten uvádí některá fakta, která se normálně nezveřejňují. I když na druhou stranu je nutné řící, že článek je nesourodý a jednotlivé věty na sebe třeba vůbec nenavazují.
Člověk, který zatím slyšel jen o oficiální verzi a přečte si to si z tohoto článku asi moc nevezme.
A hlavně když se v článku tvrdí, že wtc byly zničeny demolicí, tak co z toho asi vyplývá? To už se samozřejmě neřeší.

Zpráva NIST o WTC 7: ostudné, trapné a zcela chybné.

24. srpna 2008 v 12:00 | bejbous |  wtc 7
NIST tvrdí, že poprvé v historii došlo k "novému jevu" při kolapsu WTC 7.
Stále neřeší, proč pracovníci na ground zero a sdělovací prostředky měli předchozí znalosti o nikdy předtím nepozorované "mimořádné události" už hodinu předem a také ingnoruje další problémy.


Ve své závěrečné zprávě o kolapsu WTC 7, o které zpravodajské prostředky tvrdí že "posílá konspirační teorie o 11. září do postele", NIST tvrdí, že předtím nikdy nepozorovaný "nový jev tepelné roztažnosti" může za zničení budovy.

To je zcela absurdní závěr ve zprávě, která jednoduše ignoruje výpovědi očitých svědků a pevné důkazy poukazující na záměrnou demolici konstrukce.

NIST zcela neřeší předchozí vědomí o kolapsu včetně toho proč zpravodajské kanály jako BBC a CNN uvedly, že budova se zhroutila už hodinu před tím, než se to skutečně stalo, stejně jako hasiče, kteří jsou slyšet na videu jak říkají: "Sleduj tu budovu, brzo půjde dolů."

Pokud kolaps budovy WTC 7 zapříčinil "nový jev" a "mimořádná událost", které se v historii kolapsů boduv předtím nikdy nestaly, tak proč novinky stanic a pracovníci na ground zero věděli že se to stane už hodinu předem?

To samotné už popírá tvrzení NISTu, že za kolaps byl odpovědný "nový jev".

Jaký je nejpravděpodobnější scénář? Úředníkům na groud zero a sdělovacím prostředkům bylo řečeno, že budova bude stržena.(pulled). Nebo zaměstnávali člověka s jasnozřivou silou, která mu umožnila předvídat událost, která se předtím nikdy v historii nestala, budově s posílenou konstrukcí a omezenými požáry?

NIST tvrdí že kolaps budovy 7 je "První známý případ požáru, který způsobil celkový kolaps vysoké budovy".

Jsme skutečně žádáni o to věřit nemožnému - že WTC 7 byla jediná budova v historii, která se vzepřela všem precedensům a utrpěla úplný a téměř okamžitý kolaps pouze kvůli poškození ohněm, což by bylo nemožné, kdyby byly akceptovány základní zákony fyziky.

Záležitost roztaveného kovu, který byl objevený pod oběmi věžemi i WTC 7, naznačujíc použítí extrémně hořlavé přísady v demoličním procesu, je zcela ignorována ve zprávě NISTu, a to i přes skutečnost, že je to uvedeno v dodadtku C zprávy FEMA WTC Building Performance Study, kde (mimo jiné) stojí:

Důkaz vysokých teplot působících na ocel, zahrnujíc oxidaci a slufidaci.... Žádné jasné vysvětlení pro zdroj síry nebylo identifikováno.

Na tiskové konferenci, která byla svolána proti NIST, Richard Gage, zakladatel Architects & Engineers for 9/11 Truth a člen American Institute of Architects, odmítl tuto zprávu (komise).

"Tuny roztaveného kovu byly nalezeny 21 dní po útocích," řekl Gage v interview s Vancouverem, kanadskou TV. "Ocel nezačíná tát do 2700 stupňů(F), což je o mnohem více než mohly ty ohně způsobit"

"V tomto příběhu jsou takové díry, že jimi můžete projet náklaďákem", doplnil, kontrujíc tvrzení NISTu, že nejsou žádné důkazy hlasitých výbuchů(bum) v průběhu kolapsu tím, že Thermite, sloučenina řezající ocel, nedělá žádné výbušné zvuky.

I přes tento argument existuje několik svědků z těsné blízkosti, kteří popisují hlasité exploz, včetně úředníka NYPD Craiga Bartmera a -- Kevina McPaddena (který také zažil odpočítávání před kolapsem budovy), ale tento fakt byl NISTem také ignorován.

Jádro vysvětlení NISTu, že "mimořádná událost" nazvaná "tepelná roztažnost" je vinna za náhlý kompletní kolaps budovy je samozřejmě podovd, když vezmeme v úvahu nespočet budov, které utrpěly obrovské požáry na většině poschodí a zůstaly stát, a WTC 7 čelila jenom omezeným požárům přes několik pater.

NIST také tvrdí, že budova spadla jen 40% rychlostí volného pádu, jako kdyby to nebylo samo o sobě podezřelé. Pamatujte si že tento 47-patrový mrakodrap se zřítil za pouhých 7 sekund přímo do své vlastní stopy cestou největšího odporu.

40% rychlost - to není moc působivé. Je to jako říkat, že skála padajcí skrz beton padá 40% rychlostí oproti skále padající vzduchem.

zdroj:
http://www.infowars.com/?p=4114
překlad: bejbous
------
můj komentář:
No něco podobného se dalo čekat. Snad nikdo neočekával, že by snad přiznali, že se jednalo o řízenou demolici.
Určitě bych se také nedivil, kdyby nám na výročí ve zprávách řekli, že záhada pádu wtc 7 je vyřešena.

"Video" - Úder na Pentagon

23. srpna 2008 v 21:25 | bejbous |  odkazy
Nevím co bych k tomu dodal .

Bývalý německý ministr: Útoky 11. září byly řízeny z budovy 7

23. srpna 2008 v 14:57 | bejbous |  ostatni
Bývalý člen kabinetu Helmuta Schmidta, 25-letý poslanec a zpravodajský expert Andreas Von Bülow tvrdí, že útoky z 11.září byly řízeny na nejvyšších úrovních zpravodajskch služeb USA používajíc budovu WTC 7 jako velící bunkr, který byl později zdemolován aby se zničily stopy.

V The Alex Jones Show na GCN Radio Network
Von Bülow řekl, že "oficiální verze je tak špatná, že to musí být práce zevnitř (inside job)"

Von Bülow diskutoval o speciálních softwarových programech, které umožnily CIA sledovat podezřelé akciové trhy v reálném čase. Zaznamenávali opce dané na akcie United a American Airlines v týdnu před 11. zářím, spekulace, že se akciové trhy zhroutí, jasně naznačovala vnitřní povědomí o blížícím se útoku.

"Když měly akciové trhy zláštní pohyby, oni se o to okamžitě postarali a měli spoustu nahrávek, ale právníci řekli že lidé zničily tyto nahrávky."

"Bushova administrativa je v hlubokém obranném módu a pravděpodobně by rádi by přišli s něčím útočným", řekl Von

Bülow když zvažoval zda by se mohl uskutečnit nový útok pod falešnou vlajkou.

"Doufám, že 'nový Pearl Harbor' jim stačil, ale nemůžu si být jistý."

Von Bülow komentoval spornou identitu jmenovaných únosců.

"Jména těch 19 únosců nikdy nebyla na oficiálních seznamech pasažérů. Doposud není žádný důkaz, že byli v těch letadlech."

Von Bülow také poukázal na to jak letečtí instruktoři údajných únosců řekli vyšetřovatelům, že dokonce neuměli létat ani s malou Cesnou, natož s obrovským komerčním letadlem.

Von Bülow zmínil i podivný kolaps budov.

"Věže se zřítily rychlostí volného pádu, což je absolutně nemožné. Trvalo to 8, 9 nebo 10 sekund, palačinková teorie je směšná."

Von Bülow zdůraznil fakt, že v roce 2001 před 11. zářím bylo 68 úspěšných zachycení zbloudilých letadel, ale ten den byla čtyři letadla nechána pohybovat se daleko mimo kurz aniž by byla zadržena.


Rudolph Giuliani otevřel pohotovostní velící centrum za 13 milionů dolarů na 23 patře budovy WTC 7 v červnu 1999 na reakce a zvládání případných teroristických útoků.

Von Bülow nazval tento velící bukr v budově 7 jako "optimální místo" k řízení útoků s použitím technologie řízení na dálku k navední letadel a poté ke zničení stop po činu implodováním budovy.

"Byly tu dvě procedury, jedna byla řízení letadel a druhá výbušniny."

Na otázku, které přesně skupiny provedly tento útok řekl Von Bülow, že to musely být "velmi malé skupiny" uvnitř CIA spolu s tajnými zpravodajskými službami Saudské Arábie a Pákistánu.

Von Bülow si myslí, že jeden důvod pro provedení 11. září bylo poskytnout ospravedlnění pro vojenské základny USA na blízkém a Středním východě, postavené v předvídání budoucí konfrontace s Čínou, které, jak věří Neokonzervativci, příliš narostla její moc a je potřeba jí přistřihnout její geopolitická křídla.
zdroj: článek z 21.4.2006
http://www.prisonplanet.com/articles/april2006/210406runattack.htm
překlad: bejbous

Scott Forbes - vypnutí proudu

22. srpna 2008 v 19:29 | bejbous |  Z 911blogger.com
Scott Forbes oznámil vypnutí proudu po dobu přibližně 36 hodin v jižní věži Světového obchodního centra o víkendu (8.-9.) před 11.zářím. Vypnutí proudu znamenalo, že pro jeho společnost - Fiduciary Trust, sídlící na patrech 90 a 94-97 nefungovala vůbec elektřina - to znamená že nefungovaly žádné kamery a bezpečnostní dveře byly odemčeny. Přesto že kontaktoval komisi 911 přes jejich web i mail, nikdy nebyl brán na vědomí či kontaktován.
zdroj:http://911blogger.com/node/17262
p.s.
Tato informace se objevila i ve filmu 911 mysteries demolitions. Scott Forbes díky tomuto výpadku musel dávát věci do pořádku a trávit v práci hodně času. Proto si 11. září vzal volno a to mu zachránilo život

Můj nový blog -úvod

22. srpna 2008 v 0:09 | bejbous
Brzy to už bude 7 let od oné velmi znamé události. Co se od té doby ve světě změnilo k lepšímu? A co zase k horšímu? Nemůžu si pomoci ale v kotextu světových událostí vidím posun k horšímu. A z toho chci obvinit 11. září .... no tak to samozřejmě ne. Jen chci podotknout, že 11. zářím to začalo.
A já se v tomto blogu chci událostem toho dne trochu podívat na zoubek. Spíše než nějáké odborné analýzy nebo fyzikální vysvětlení použiju normální logický pohled a samozřejmě spoustu materiálu, který nám tyto události poskytují. Je jasné že tady nepůjde o žádnou vyváženou argumentaci. Já osobně jsem totiž 100% přsevědčen, že se to stalo jinak než podle oficiální verze a tímto blogem bych vás chtěl přesvědčit.
No a na konec úvodu bych hned chtěl poukázat na povedenou a jedinou stránku takového rozsahu v ČR/SR o tomto tématu: 911.yweb.sk
Také bych chtěl řící, že nehodlám "opisovat" to co už tam je, no k čemu by to také bylo, že? No jsem zvědav jak dlouho mi to vydrží.