11.9.2010 - Praha - Václavské náměstí - Shromáždění za pravdu o 11. září (info)

Bývalý německý ministr: Útoky 11. září byly řízeny z budovy 7

23. srpna 2008 v 14:57 | bejbous |  ostatni
Bývalý člen kabinetu Helmuta Schmidta, 25-letý poslanec a zpravodajský expert Andreas Von Bülow tvrdí, že útoky z 11.září byly řízeny na nejvyšších úrovních zpravodajskch služeb USA používajíc budovu WTC 7 jako velící bunkr, který byl později zdemolován aby se zničily stopy.

V The Alex Jones Show na GCN Radio Network
Von Bülow řekl, že "oficiální verze je tak špatná, že to musí být práce zevnitř (inside job)"

Von Bülow diskutoval o speciálních softwarových programech, které umožnily CIA sledovat podezřelé akciové trhy v reálném čase. Zaznamenávali opce dané na akcie United a American Airlines v týdnu před 11. zářím, spekulace, že se akciové trhy zhroutí, jasně naznačovala vnitřní povědomí o blížícím se útoku.

"Když měly akciové trhy zláštní pohyby, oni se o to okamžitě postarali a měli spoustu nahrávek, ale právníci řekli že lidé zničily tyto nahrávky."

"Bushova administrativa je v hlubokém obranném módu a pravděpodobně by rádi by přišli s něčím útočným", řekl Von

Bülow když zvažoval zda by se mohl uskutečnit nový útok pod falešnou vlajkou.

"Doufám, že 'nový Pearl Harbor' jim stačil, ale nemůžu si být jistý."

Von Bülow komentoval spornou identitu jmenovaných únosců.

"Jména těch 19 únosců nikdy nebyla na oficiálních seznamech pasažérů. Doposud není žádný důkaz, že byli v těch letadlech."

Von Bülow také poukázal na to jak letečtí instruktoři údajných únosců řekli vyšetřovatelům, že dokonce neuměli létat ani s malou Cesnou, natož s obrovským komerčním letadlem.

Von Bülow zmínil i podivný kolaps budov.

"Věže se zřítily rychlostí volného pádu, což je absolutně nemožné. Trvalo to 8, 9 nebo 10 sekund, palačinková teorie je směšná."

Von Bülow zdůraznil fakt, že v roce 2001 před 11. zářím bylo 68 úspěšných zachycení zbloudilých letadel, ale ten den byla čtyři letadla nechána pohybovat se daleko mimo kurz aniž by byla zadržena.


Rudolph Giuliani otevřel pohotovostní velící centrum za 13 milionů dolarů na 23 patře budovy WTC 7 v červnu 1999 na reakce a zvládání případných teroristických útoků.

Von Bülow nazval tento velící bukr v budově 7 jako "optimální místo" k řízení útoků s použitím technologie řízení na dálku k navední letadel a poté ke zničení stop po činu implodováním budovy.

"Byly tu dvě procedury, jedna byla řízení letadel a druhá výbušniny."

Na otázku, které přesně skupiny provedly tento útok řekl Von Bülow, že to musely být "velmi malé skupiny" uvnitř CIA spolu s tajnými zpravodajskými službami Saudské Arábie a Pákistánu.

Von Bülow si myslí, že jeden důvod pro provedení 11. září bylo poskytnout ospravedlnění pro vojenské základny USA na blízkém a Středním východě, postavené v předvídání budoucí konfrontace s Čínou, které, jak věří Neokonzervativci, příliš narostla její moc a je potřeba jí přistřihnout její geopolitická křídla.
zdroj: článek z 21.4.2006
http://www.prisonplanet.com/articles/april2006/210406runattack.htm
překlad: bejbous
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama