11.9.2010 - Praha - Václavské náměstí - Shromáždění za pravdu o 11. září (info)

I na idnesu se vědelo o WTC 7 dopředu

28. srpna 2008 v 22:18 | bejbous |  média
(převzali to od CNN a přilepšili)

11.září ve 22:21 (16:21 amer.) vyšla zpráva:
Na Manhattanu hrozí, že se zřítí další výšková budova. CNN vysílá obrázky mrakodrapu v sousedství obchodního centra. Valí se z něj hustý dým, uvnitř údajně hoří. Budova se pomalu naklání k zemi.

V 23:25 (17:25) se budova skutečně zřítila.

Poté v 23:31 (17:31 amer.) vyšla zpráva o kolapsu:
Třetí mrakodrap v komplexu Světového obchodního střediska v New Yorku se zřítil. Jeho statiku narušily teroristické útoky na dvě okolní věže. CNN už před tím vysílala obrázky, jak se budova postupně naklání k zemi a valí se z ní dým.

Ano jde o budovu WTC 7, ale NIKDE na žádném obrázku ani videu jsem neviděl (a ani jsem o tom nikdy neslyšel), že by se snad budova před kolapsem pohla. Ale BUDOVA SE NAKLÁNÍ K ZEMI?! Sami si mužete najít videa WTC 7, podívejte se jak stojí, stále stejně, žádné známky naklánění až najednou se asi za 7 sekund zhroutí. A věděli to už hodinu předem. Je to stejný případ jako video z BBC, kde reportérka oznamuje že ta budova se zhroutila, přitom na živém panoramatu za ní stále stojí.
(info např. zde: http://www.blisty.cz/art/33106.html)

Celý přehled zpráv o 9/11 z prvního dne(našeho času), tedy prvních 9 hodin po události naleznete na stránce:
http://zpravy.idnes.cz/db_online.asp?online=1000198&strana=1

O čem se dále psalo?

WTC

Popis událostí začíná nárazem letadel do věží. Je zde věta "Obě budovy explodovaly a hoří.", Přesnější je, že explodovaly letadla, nebo nejlépe - explodovalo palivo skrz budovy.
Po zmínce o pádu, zřícení budov následuje zajímavá věta:
Světovým obchodním centrem v New Yorku otřásla čtvrtá exploze.
zpráva uvedena v 10:40 amer. času. Pokud berou nárazy letadel jako exploze, tak máme 2 exploze. A co ta třetí a ta zmíněná čtvrtá, kde se odehrály???
Následuje popis události jednou ze svědkyň : ....jsme viděli severní dvojičku jak hoří. Vypadalo to relativně nevinně. Jako kdyby hořela jen jedna kancelář. Během deseti minut vše nabralo neuvěřitelné obrátky. Před našima očima vybuchla druhá dvojička.
Ano vypadalo to nevinně, dokud se věž nezřítila. Poslední věta by měla znít - do druhé věže narazilo letadlo a vybuchlo.

Letadla
aneb postupně přidávané podivné zprávy o letadlech

-V čase 15:58 (9:58 amer. času) přidána zprávička, že úřady potvrdily zásah Pentagonu letadlem.
-Letecká společnost American Airlines pohřešuje dvě letadla, zatímco United Airlines jenom jedno, po čtvrt hodině UA potvrzuje pád jejího letadla v Pensylvánii.
( UA pohřešuje 1 letadlo, pak potvrdí, že havarovalo, z toho ale vyplývá že oba lety AA narazily do WTC, což se nestalo.. Do wtc narazil jeden let UA a jeden AA)
-Letadla, která zaútočila na New York byly prý lety 93 a 175 (správně 11 a 175) a dále prý chybí jedno letadlo - je možné že je ještě ve vzduchu ??
-UA potvrdily ztrátu druhého letadla, letu 77.
-Přichází upřesnění od agentury AP. Na WTC se prý "zřítila" letadla AA - let č.11 a č.77.(správně 11 a 175), stroj UA, let 175 se prý zřítil na blíže neurčeném místě.
Spekuluje se, že spadlo na Pentagon. Na to že mají špatně čísla letu je zarážející ještě jedna věc. Pokud neví jistě jestli ten let 175(ve skuteč. 77) opravdu zasáhl Pentagon, tak ho mohlo v tom případě zasáhnout i jiné letadlo, ale žádné jiné už nebylo pohřešované...no mají v tom zmatek. Ale informace o posledním letu č.93 už je správně.
-Ve vzdušném prostoru USA nezůstalo žádné letadlo... no jestli to mysleli doslova tak to odporuje tomu co napsali o chvíli později - že nad metropolí přelétávají vojenská letadla.

Zoodpovědnost za útoky

K útoku se prý přihlásila palestinská Demokratická fronta za osvbobození Palestiny, ale poté své prohlášení dementovala.
Už po 11-té hodině americké sdělovací prostředky připisují útok bin Ládinovi.
Afgánské hnutí Taliban se od útoků distancovalo a tvrdí, že terorista Bin Ládin za útokem nestojí.
Cca 4 hodiny po útocích se objevuje zpráva, že teroristé mohou být spojeni se saúdskoarabským miliardářem Usámou bin Ládinem, což sdělil Reuters (radši) nejmenovaný americký představitel.
Následuje další domněnka o strůjci útoků - někteří vysocí američtí činitelé a experti soudí, že za nimi stojí proslulý terorista bin Ládin, proč to nám ale neřeknou.
A opět Taliban popírá, že by útoky byly bin Ládinovým dílem a teroristickou akci odsoudilo.

Perlička na konec:
USA prý nikdy nepočítaly s teroristickým útokem civilních letadel.
(přitom prováděli vojenské cvičení ve kterých šlo o nárazy unesených letadel do budov.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama