11.9.2010 - Praha - Václavské náměstí - Shromáždění za pravdu o 11. září (info)

Let 93 a let 175 přistáli 11. září v Clevelandu nebo políž, tvrdí bývalý clevelandský major

25. srpna 2008 v 13:57 | bejbous |  letadla
Státem sponzorované americké média ingorují příběh, nechávajíc internetové čmuchací psy vycítit pravdu o tom co se opravdu stalo pasažerům v napadených letadlech.

Ráno 11. září spustila málo známá televize Cincinnati příběh tvrdící, že Let 93 přistál na Clevelandském mezinárodním letišti, místo toho aby havaroval v Pensylvánii, jak tvrdí oficiální vládní verze. Reportéři WCPO Channel 9 poté citovali Clevelandského majora Michaela R. White : "Boeing 767 z Bostonu zde nouzově přistál, kvůli bombové hrozbě". Letadlo přistálo bezpečně, bylo přesunuto do zabezpečené lokace a evakuováno.

Brzy ráno vyšla zpráva, že United Airlines potvrdily letadlo jako Let 93, a že panuje hluboké znepokojení ohledně dalšího letadla v blízkosti - Letu 175, letícího z Bostonu do Los Angeles.

Do méně znamých novinek lze také zahrnout komentář Jamese Goodwina z United CEO: "Všichni z United jsou myšlenkami s pasažéry a posádkou těchto letů. Naše modlitby jsou i se všemi na zemi, kterých se to také týka. United Airlines pracují se všemi příslušnými orgány, včetně FBI, aby získali další informace o těchto letech. "

Bývalý major White, stejně jako United a WCPO, nejsou k zastižení ohledně této věci, ale důkazy stále zůstávají, i přesto že byly podezřele odstraněny z webové stránky televize v červnu 2004.

Otázka je jasná: Pokud let 175 udeřil do Jižní věže a let 93 se zřítil nad Pensylvánií jak tvrdí vláda, proč řekl major White, že obě letadla byly vClevelandu nebo v jehoblízkosti?

Odpověď na tuto otázku zůstává záhadou i tolik let po události, jelikož 911 komise nebo FBI nikdy důkladně neprošteřily tyto zprávy nebo tvrzení majora Whitea.


Původně byla tato zpráva na internetové stránce WCPO. Pak byla vymazána a zůstala po ní jen zpráva o odstanění s tím, že zpráva byla chybná. Poté bylo odtraněno i toto. Takže pokud dnes zadáte adresu původní zprávy, neuvidíte po ní žádné stopy.

Zde ale přišli ke slovu chytří lidé a jeden užitečný projekt, který archivuje včechny důležité stánky na internetu a původní zprávu se podařilo objevit.
zdroj:http://www.rense.com/general68/says.htm
---------------
moje poznámka:
Pokud by jseme připustili pravdivost té zprávy vyvolalo by to určitě spoustu zajímavých otázek. Ale lze řící že tato věc zapadá do teorie no plane, které se určitě budu někdy v budoucnu věnovat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Danny_Kay Danny_Kay | E-mail | 10. ledna 2009 v 13:07 | Reagovat

Tohle je fakt traparna. Stejne jako vse, co se tyka konspiracni teorie o 11. zari...To, zda let cislo 93 opravdu spadl nekde v Pennsylvanii, se da velmi jednoduse dokazat. A halvne "strujci katastrofy" zadny let 93 nepotrebovali, pokud by chteli, aby lide uverili oficialni verzi...Spousta blabolu, z nichz kazdy bych byl schopen vyvratit. Jedina vyjimka je pad WTC7, ktery je opravdu podivny a podezrely...To je ale jedina zavazna dira v oficialni verzi, kdezto uboha konspiracni teorie ma der desitky :D

2 Jirka Jirka | 1. září 2009 v 15:04 | Reagovat

Ty traparno a kolik jsi videl dokumentu o 11.zari. Jak vystvetlis malou diru v Pentagonu, jak vysvetlis, ze se nic nenaslo v Penylvanii, jak vysvetlis nelezeny termin v troskach dvojcat atd. atd.

3 Martina Martina | E-mail | 13. července 2013 v 10:02 | Reagovat

Sorry, ale ty nebudeš schopen vyvrátit vůbec nic. jak je např. možné, že nejstřeženější letecký prostor na světě najednou střežen nebyl? Jak vysvětlíš výbuchy v patrech a v podzemí na které jsou svědci? Jak vysvětlíš, že 11.září byli z WTC odvoláni psi na vyhledání výbušnin? jak vysvětlíš, že valná většina židů byla informována, aby nešla ten den do práce??

Vůbec nic nevíš, tak raději mlč ty případe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama