11.9.2010 - Praha - Václavské náměstí - Shromáždění za pravdu o 11. září (info)

Zpráva NIST o WTC 7: ostudné, trapné a zcela chybné.

24. srpna 2008 v 12:00 | bejbous |  wtc 7
NIST tvrdí, že poprvé v historii došlo k "novému jevu" při kolapsu WTC 7.
Stále neřeší, proč pracovníci na ground zero a sdělovací prostředky měli předchozí znalosti o nikdy předtím nepozorované "mimořádné události" už hodinu předem a také ingnoruje další problémy.


Ve své závěrečné zprávě o kolapsu WTC 7, o které zpravodajské prostředky tvrdí že "posílá konspirační teorie o 11. září do postele", NIST tvrdí, že předtím nikdy nepozorovaný "nový jev tepelné roztažnosti" může za zničení budovy.

To je zcela absurdní závěr ve zprávě, která jednoduše ignoruje výpovědi očitých svědků a pevné důkazy poukazující na záměrnou demolici konstrukce.

NIST zcela neřeší předchozí vědomí o kolapsu včetně toho proč zpravodajské kanály jako BBC a CNN uvedly, že budova se zhroutila už hodinu před tím, než se to skutečně stalo, stejně jako hasiče, kteří jsou slyšet na videu jak říkají: "Sleduj tu budovu, brzo půjde dolů."

Pokud kolaps budovy WTC 7 zapříčinil "nový jev" a "mimořádná událost", které se v historii kolapsů boduv předtím nikdy nestaly, tak proč novinky stanic a pracovníci na ground zero věděli že se to stane už hodinu předem?

To samotné už popírá tvrzení NISTu, že za kolaps byl odpovědný "nový jev".

Jaký je nejpravděpodobnější scénář? Úředníkům na groud zero a sdělovacím prostředkům bylo řečeno, že budova bude stržena.(pulled). Nebo zaměstnávali člověka s jasnozřivou silou, která mu umožnila předvídat událost, která se předtím nikdy v historii nestala, budově s posílenou konstrukcí a omezenými požáry?

NIST tvrdí že kolaps budovy 7 je "První známý případ požáru, který způsobil celkový kolaps vysoké budovy".

Jsme skutečně žádáni o to věřit nemožnému - že WTC 7 byla jediná budova v historii, která se vzepřela všem precedensům a utrpěla úplný a téměř okamžitý kolaps pouze kvůli poškození ohněm, což by bylo nemožné, kdyby byly akceptovány základní zákony fyziky.

Záležitost roztaveného kovu, který byl objevený pod oběmi věžemi i WTC 7, naznačujíc použítí extrémně hořlavé přísady v demoličním procesu, je zcela ignorována ve zprávě NISTu, a to i přes skutečnost, že je to uvedeno v dodadtku C zprávy FEMA WTC Building Performance Study, kde (mimo jiné) stojí:

Důkaz vysokých teplot působících na ocel, zahrnujíc oxidaci a slufidaci.... Žádné jasné vysvětlení pro zdroj síry nebylo identifikováno.

Na tiskové konferenci, která byla svolána proti NIST, Richard Gage, zakladatel Architects & Engineers for 9/11 Truth a člen American Institute of Architects, odmítl tuto zprávu (komise).

"Tuny roztaveného kovu byly nalezeny 21 dní po útocích," řekl Gage v interview s Vancouverem, kanadskou TV. "Ocel nezačíná tát do 2700 stupňů(F), což je o mnohem více než mohly ty ohně způsobit"

"V tomto příběhu jsou takové díry, že jimi můžete projet náklaďákem", doplnil, kontrujíc tvrzení NISTu, že nejsou žádné důkazy hlasitých výbuchů(bum) v průběhu kolapsu tím, že Thermite, sloučenina řezající ocel, nedělá žádné výbušné zvuky.

I přes tento argument existuje několik svědků z těsné blízkosti, kteří popisují hlasité exploz, včetně úředníka NYPD Craiga Bartmera a -- Kevina McPaddena (který také zažil odpočítávání před kolapsem budovy), ale tento fakt byl NISTem také ignorován.

Jádro vysvětlení NISTu, že "mimořádná událost" nazvaná "tepelná roztažnost" je vinna za náhlý kompletní kolaps budovy je samozřejmě podovd, když vezmeme v úvahu nespočet budov, které utrpěly obrovské požáry na většině poschodí a zůstaly stát, a WTC 7 čelila jenom omezeným požárům přes několik pater.

NIST také tvrdí, že budova spadla jen 40% rychlostí volného pádu, jako kdyby to nebylo samo o sobě podezřelé. Pamatujte si že tento 47-patrový mrakodrap se zřítil za pouhých 7 sekund přímo do své vlastní stopy cestou největšího odporu.

40% rychlost - to není moc působivé. Je to jako říkat, že skála padajcí skrz beton padá 40% rychlostí oproti skále padající vzduchem.

zdroj:
http://www.infowars.com/?p=4114
překlad: bejbous
------
můj komentář:
No něco podobného se dalo čekat. Snad nikdo neočekával, že by snad přiznali, že se jednalo o řízenou demolici.
Určitě bych se také nedivil, kdyby nám na výročí ve zprávách řekli, že záhada pádu wtc 7 je vyřešena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama