11.9.2010 - Praha - Václavské náměstí - Shromáždění za pravdu o 11. září (info)

Debata o 11. září v ruské televizi

10. září 2008 v 12:09 | bejbous |  média
Washington, DC - Thierry Meyssan informuje z Moskvy, že on i další vedoucí experti hnutí za pravdu o 9/11 dokončili nahrávání televizní debaty, která bude vysílána na prvním programu ruské státní telvize tento pátek, 12. září. Tato neomezená neformální diskuze uvádějící silně odlišné názory na to co se skutečně stalo 11. září 2001, bude uvedena ve spojení s dokumentárním filmem Zero, vytvořeným a režírovaným Chiesem and Francem Fracassi z Telemaco Prudoctions v Římě. Rusové tak brzy dostanou ojedinělý večer pravdy o 9/11.
Vysílat se bude uprostřed nejsledovanějšího času. Mezi účastníky patří generál Leonid Ivashov, který byl v té době velitelem ruských ozbrojených sil a byl předním kritikem oficiální verze USA. Přední strategický myslitel ve svojí zemi je v současné době pracovníkem Strategic Culture Foundation v Moskvě. Giulietto Chiesa je člen Evropského parlamentu v Bruselu, zastupující oblast Asti na severozápadě Itálie. Chiesa je hlavním mluvčím v záležitostech pravdy o 9/11 v evropském parlamentu, a byl hlavním iniciátorem dokumentárního filmu Zero, stejně jako sbírky esejí se stejným jménem, které také přitahují velkou pozornost, od té doby co byly na konci léta 2007 zveřejněny v Itálii. Thierry Meyssan, zakladatel a vedoucí představitel pařízské Voltaire Network, byl jeden z prvních kritiků oficilání verze o 9/11. Je autorem několika knih, včetně knih o 11. září: Velký podvod a Pentagate. Také organizoval konferenci Axis for Peace v Bruselu v listopadu 2005.
Z téměř tuctu ruských účastníků debaty, která se bude vysílat v pátek večer v Moskvě, je nejvíc přesvědčivým řečníkem ruský kosmonaut, který pozoroval události 11. září ze svého postu na Mezinárodní kosmické stanici na oběžné dráze Země. Tento kosmounat v pořadu podrobně vylíčil, jak sledoval obrovské mraky kouře šířící se z New Yorku nad Atlantik a pořídil velké množství fotek a filmů, které byly automaticky poslány do Houstonu a Moskvy. "Studovali jsme ty obrázky velmi, velmi pečlivě", trefně to okomentoval kosmonaut, "a viděli jsme některé velmi zajímavé věci."
Hostitel této debaty zdůraznil, že toto mezní televizní vysílání neznamená, že by se administrativa prezidenta Medvěděva a premiéra Putina oficiálně hlásila k jakémukoliv názoru ohledně 9/11, ale spíše odráží závazek ke svobodné a otevřené diskusi. Nicméně pozorovatelé v ruském hlavním městě cítí dalekosáhlou změnu nálady ruské vlády jako následek genocidního útoku na Jižní Osetii 7-8 srpna gruzínským diktátorem a satelitem USA Saakašvilim. Rusové, podle toho názoru, skončili s laskavostmi pro USA, obzvláště pokud jde o washingtonské oficiální mýty o 9/11 a válku proti terorismu a toto vysílání doručí tuto zprávu jasným a zřejmým způsobem.
zdroj: http://www.rense.com/general83/sde.htm
překlad: bejbous
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 martin martin | 11. září 2008 v 9:30 | Reagovat

heureka! Aj ked rusky rezim nemusim, v tomto im drzim palce.

2 truth truth | E-mail | 12. září 2008 v 21:10 | Reagovat

No hurá, akorát z těch vzájemných "laskavostí" mi je zle...7 let MLČENÍ všech vlád světa znamená, že jsou také všechny schopny čehokoliv...není čirou náhodou mlčení o masové vraždě 11/9 také trestným činem?...já zvracím ze své české vlády už dlouho..mlčel paroubek a topol ještě hůř, ten je snad přímo spoluviník bushe, jak se mu rve do zadku..:-(

3 edison edison | 13. září 2008 v 15:30 | Reagovat

Je potešitelné vidieť prvú lastovičku medzi vládnymi televíziami. Ale buďme si istý, že naša pätolízačská vláda a celá propagandistická mašinéria také niečo u nás nedovolí. Môžeme sa pripraviť na negujúce ohlasy zo strany médií a vlády.

PS. Cez torent sa dá stiahnuť dokument ZERO, na http://www.mininova.org/tor/1435912, ale žiaľ bez tituliek. Nevie niekto odkial by sa dali stiahnuť?

4 Tara Tara | E-mail | 16. června 2009 v 21:14 | Reagovat

Je někde ke stažení záznam z toho  vysílání? Jestli tam byly ty záběry z orbitu, moc by mne zajímaly taky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama