11.9.2010 - Praha - Václavské náměstí - Shromáždění za pravdu o 11. září (info)

Nejméně 7 únosců z 9/11 je stále naživu - část 1.

6. září 2008 v 19:43 | bejbous |  teroristi

Let č. 11 American Airlines

Boeing 767-223ER
81 pasažérů (včetně únosců)
9 letušek, 2 piloti
Údajní únosci:
Původní seznam
únosců
Konečný seznam únosců
Mohamed Atta
Abdul Alomari
Mohamed Atta
Waleed M. Alshehr-i Naživu
Wail M. Alshehri - Naživu
Abdulaziz Alomari - Naživu
Satam M.A. Al Suqami
Detaily níže
Naplánovaný let: Boston - Los Angeles
Odlet letu 07:59 a.m.
Náraz do WTC 1 08:46 a.m.

Podrobnosti o únoscích

1. Satam M.A. Al Suqami: Možná Sauduská národnost. Datum narození: 28. Červen , 1976; Poslední známá adresa: Spojené Arabské Emiráty.
FBI vedla pátrání blok po bloku po zdevastovaném dolním Manhattanu, hledajíc záznamníky hlasových a letových dat ze dvou letů, které skončili ve dvojčatech.
Vyšetřovatelé obejvili pas Satam al Suqamiho, jednoho z
teroristů na palubě Letu č. 11 American Airlines, prvního
letadla, které udeřilo do WTC. [ABC News]
Suqamivův kouzelný 9/11 Pas: Tři teorie

2. Waleed M. Alshehri: Možná Sauduská národnost. užívaná data narození: 13. září, 1974; 1. ledna, 1976; 3 března, 1976; 8. července, 1977; 20. prosince, 1978; 11. května, 1979; 5. listopadu, 1979. Možné bydliště: Hollywood, Orlando and Daytona Beach, Fla. Prý je pilot.
fotka FBI - Al Shehri

NAŽIVU

Saudsko Arabský pilot Waleed Al Shehri byl jeden z pěti mužů o kterých FBI řekla, že 11. září úmyslně narazili s letem č. 11 American Airlines flight do WTC. Nyní z Casablanky. Maroko, deklaruje svojí nevinu. Potvrdil, že navšetěvoval leteckou školu na Dayton Beach v USA a že je opravdu ten Waleed Al Shehri, na kterého FBI poukazovala. Ale, řekl, opustil Spojené státy minulý rok, stal se pilotem u Saudsko Arabských aeroliníí a nyní je na dalším tréninkovém kurzu v Maroku. [BBC]

3. Wail M. Alshehri: Používané datum narození: 1. září, 1968. Možné bydliště: Hollywood, Fla.; Newton, Mass. Prý je pilot.
fotka FBI - Alshehri

NAŽIVU

Wail Alshehri, jméno používané jedním z podezřelých únoscům na letu č. 11 American Airlines. Muž se stejným jménem je pilot, jehož otec je Saudský diplomat v Bombaji. "Osobně jsem dnes s otcem i synem mluvil," [řekl Gaafar Allagany, hlava informačního centra na Saudské ambasádě..] [LA Times]

4. Mohamed Atta: Možná Egyptská národnost. Používané datum narození: 1. září, 1968. Možné bydliště: Hollywood, Fla; Coral Springs, Fla; Hamburg, Německo. Je prý pilotem. Přezdívky: Mehan Atta; Mohammad El Amir; Muhammad Atta; Mohamed El Sayed; Mohamed Elsayed; Muhammad Muhammad Al Amir Awag Al Sayyid Atta; Muhammad Muhammad Al-Amir Awad Al Sayad.
Oznámená krádež pasu v roce 1999 [FT.com]
Atta mluvil plynně Německy, přesto když byl pozdraven v tomto jazyce, byl rozrušen. 10. září se nechal spatřit, a také pronajal apřed odletemnechal dvě auta na dvou parkovištích před odletem. Náhoda?


5. Abdulaziz Alomari: Možná Sauduská národnost. Používané datum narození: 24. prosince, 1972 a 28 května, 1979. Možné bydliště: Hollywood, Fla. Je prý pilotem.
Alomari FBI photo

NAŽIVU

Pas ukraden v roce 1995 [Telegraph]
Dva jednotlivci se jménem Alomari byli identifikovaní jako únosci letu č. 11. Oba sepo útocích 9/11ukázali být naživu, takže jaká je skutečná identita osoby viděné s Attou na mnoha vydaných fotkách od FBI?

pozn. všechny odkazy směřují na materiály v angličtině
-pokračování-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama