11.9.2010 - Praha - Václavské náměstí - Shromáždění za pravdu o 11. září (info)

Pochybnosti nestačí

7. září 2008 v 23:26 | bejbous |  média
Tento článek je z ruského serveru pravda.ru a naleznete ho zde.
Zažalujte všechny vládní úředníky USA a jejich spojence, kteří plánovali a provedli útoky z 11. září.
Převaha důkazů poukazuje na to, že nejvyšší uředníci Bushovy administrativy ve spolupráci s mnoha dalšími úředníky z Pentagonu, CIA, FBI, FEMA, NSA, NORAD, města New York, kontrolorů letecké dopravy, leteckých společností, expertů na kontrolované demolice, odborníků na počítačovou grafiku, vedoucích pracovníků médií a dalšími společně plánovali a spáchali tyto strašné útoky z 11. září proti Pentaonu a Dvojčatům WTC v New Yorku. Z útoků 9/11 byli okamžitě obviněni nějácí 'Arabští únosci', z nichž bylo 6 později po útocích potvrzených jako stále živých a tím pádem nevinných.
Útoky 11. září pod falešnou vlajkou poskytly vládě USA záminku pro "Válku proti terorismu", jejímž hlavním cílem je získat kontrolu nad lukrativními ropnými poli na středním východě. Vedlejším cílem je zvýšení daní občanům USA pro obranné výdaje na podporu obrovského amerického vojensko/průmyslového komplexu a třetím účelem je zařídit odůvodnění uzákonění policejního státu, zaštítěného pojmem "vnitřní bezpečnost". Když jsou občanům USA omezeny práva na svobodu projevu a shromažďování, vláda USA bude moci pokračovat ve své agendě světové nadvlády bez vyrušování disidentskými názory, protesty a demonstracemi.
Pentagon, CIA, FBI a další agentury a úředníci ve vládě USA se v minulých 50 letech dopustili mnoha zločinů, atentátů, operací pod falešnou vlajkou a útoků proti občanům a zájmům USA z nichž můžeme jmenovat například státní politické atentáty na Johna Fitzgeralda Kennedyho, Roberta Fitzgeralda Kennedyho, and Martina Luthera Kinga; výbuch bomby na diskotéce v Berlíně roku 1988, výbuch bomby ve WTC roku 1993, výbuch budovy v Oklahoma City roku 1995 a útoky dopisy s antraxem v říjnu 2001. Vláda USA a její spojenci také provedli útoky v Bali roku 2002 a 2005, útoky v Madridu roku 2004, v Londýně 7/7 2005 a příval útoků v a na indické ambasádě v Kábulu během léta 2008.
Od konce druhé světové války získali pravicoví ideologisté s korporátními konexemi úplnou kontrolu nad armádou, zpravodajskými službami, vládou a 'mainstremovými médii' Spojených států amerických . Fašismem v USA je nejen aktuální nebezpečí, kterým je republikánská administrativa George W. Bushe, je to již dokončená situace, která byla vytvářena několik desetiletí. Fašismus v USA je vlastně "hotová věc".
Dlouhý sestup USA do fašismu nemůže be zastaven pouze zvolením prezidenta z Demokratucké strany, nebo zvolením většiny Demokratů do Kongresu. Infiltrace a kontrola vlády USA pravicovými extrémisty je příliš zdokonalená a kompletní - manipulují námi zvolenými úředníky jako loutkami na provázcích a mnoho našich volených úředníků jsou sami součástí toho fašistického zřízení. Pravicové převzetí vlády USA byl postupný a velmi úspěšný fašistický převrat, který nebude zvrácen bez velmi závažných a smrtelných zápasů. Vzhledem k historii plné extrémního a bezohledného násilí předvedeného vládnoucí skupinou v USA, se mi zdá naprosto jasné, že obnovení demokracie do USA nevyhnutelně vyžaduje násilné ozbrojené revoluce, ve kterých by americký lid stál proti silám vlády a armády USA.
Jako americký občan a jako člověk, osobně považuji zabití nevinných lidí v cizích zemích armádou USA, CIA a jejich loutkami v podpoře hospodářkých zájmů nadnárodních korporací za naprosto nemorální a neúnosné, a já považuji za svou čestnou povinnost bojovat proti agresi a imperialismu USA jakkoliv jak budu moci. Propaganda vlády USA a masmédií podporuje takové klima, ve kterém jsou akce a aktivity zahrančních jednostek USA považovány za bezvadné, ale co je vznešeného nebo hrdinského na neprovokované vojenské agresi a genocidě proti zranitelné a nevinné populaci cizách zemí.
George W. Bush, George H. Bush, Jeb, Neil, and Marvin Bush, Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Condaleezza Rice, Karl Rove, Wolfowitz, Perle, Powell, Armitage, Ashcroft, Abrams, Adelman, Feith, Bolton, Libby, Kissinger, Mueller, Tenet, Goss, Giuliani, Hayden, Chertoff, Baker, a mnoho stovek dalších jednotlivců pracujících pro Bílý dům, CIA, FBI, FEMA, Pentagon, NSA, NORAD, letecký průmysl, a zpravodajská média USA společně plánovali a spáchali útoky z 11. září. Všichni výše jmenovaní a jejich spoluviníci musí být odsouzeni za spiknutí a masovou vraždu k trestu smrti jako nutnou odměnu za spáchání těchto zločinů.
Potřebujeme líčení Norimberkského stylu za spiknutí a masovou vraždu pro všechny členy vlády USA, armády USA, zpravodajských služeb a jejich civilních spolupachatelů v odvětví letecké dopravy a médií, kteří se podíleli na vražedných trestných činech 11. září. Trest smrti by měl být použit na všechny viníky i jejich spoluviníky, i když to znamená popravu několika stovek nebo dokonce tisíce lidí, protože takové zločiny proti americkému lidu a republice nemůžou zůstat nepotrestány a trest musí být extrémni, aby dal najevo že americký lid nebude tolerovat takové spiknutí - ne teď ani v budoucnu. Zůstanou-li nepotrestány a na svobodě, představují tyto osoby závažnou hrozbu pro bezpečnost všech američanů. Odsoudit vinné z ohavných zločinů z 9/11 k trestu smrti je jediný způsob, jak zajistit, že se jim nebo jejich spojencům nepodaří zaútočit na Ameriku a američany znovu. Popravy by měly být prováděny veřejně a měly by být mezinárodně vysílány v televizi, aby to viděl celý svět.
Uvědomuji si, že existují některé velmi dobré důvody proti trestu smrti v mnoha situacích. Je však také zcela zřejmé, že jakákoliv ukázka milosti, která by mohla být dána pachatelům z vlády USA, jim ponechává otevřenou možnost, že oni a jejich sympatizanti by mohli oživit jejich zkázu americké demokracie a jejich násilí vlči mírumilovným američanům. To je důvod, proč jsem zastáncem politiky trestu smrti bez jakékoliv úvahy o slitování, vyjednávání nebo podmínečného propuštění pro pachatele z vlády USA a jejich spojence.
Nikdo v nebo mimo vládu USA by neměl být osvobozen od trestního stíhání a trestu smrti za protistátní útoky z 11. září. Plánovačům a účastníkům v útocích uvnitř vlády a jejich spoluviníkům nesmí být dovoleno chránit se výmluvou na "národní bezpečnost". Skutečná bezpečnost a přežití naší republiky na tom zcela závisí.
Gregory F. Fegel
-----
překlad:bejbous
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 xyz xyz | 22. září 2008 v 3:12 | Reagovat

Podepisuju!

2 pavel nemcik pavel nemcik | E-mail | 28. července 2009 v 13:22 | Reagovat

Jasné, věcné, výstižné. O trestu smrti by se ovšem dalo polemizovat. Je totiž otazkou, zda veřejná poprava by z vykonavatelů neučinila podobné vrahy, jakými jsou samotní inciátoři z 11. září, jasně uvedeni v článku. Tím, že by se jim nesáhlo na život, by se trvale udržela tak důležitá, pro svobodný život nezbytná lidskost, ci soucit, jímž se od všech vrahů lišíme. Proto je nezbytně nutné si jej uchovat. Doživotí by, dle mého názoru, bohatě stačilo, aspoň by mohli v klidu přemýšlet o tom, co provedli, a třeba o tom i něco velice důležitého pro další generace napsat.

3 Petr Gabriel Petr Gabriel | E-mail | 3. srpna 2009 v 23:02 | Reagovat

Se vším souhlasím,protože po studiu USA
internetu jsem sepsal více článků o 911.
Na demolici každé věže bylo použito
7 kt TNT(lithium 6(7)jeho deuterid +
uran 238) a mikronuke nálože vyrobené
v Izraeli(Diamona)použité u každého
sloupu obvodového + mnoho náloží pod
stropy(termitové a termátové).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama